Super Sus -Who Is The Impostor icon

Super Sus -Who Is The Impostor

1.35.16.031 for Android
4.4 | 10,000,000+ Instalacje

PIProductions

Opis Super Sus -Who Is The Impostor

Dołącz do następnego poziomu 3D wśród amerykańskiej gry - Super Sus: kto jest oszustem! Uzależniająca bezpłatna gra mobilna do kontaktów towarzyskich z lokalnymi przyjaciółmi i osobami z Worldwide oferuje wyjątkowe doświadczenie bycia Spacecrews, którzy starają się zapobiec awarii statku kosmicznego, podczas gdy w przypadku oszustów jest wszystkim, czego chcą.
Jeśli jeśli Jesteś nowy w tej grze, użyj FH9DGJPLO w ustawieniach (najwyższy róg) -& gt; Odkup, więc dostaniesz prezenty, które pomogą przejść fazę początkującego!
Zabawa rozpoczęła się od użycia nowych roli demementatorów do polowania na załogę i tańca na imprezie z dyni. W listopadzie statek kosmiczny będzie pełen atmosfery Pucharu Świata. Wprowadzono nowe elementy tematyczne, w tym zielony trawnik, cele i trofea mistrzostw. Istnieją również kilka aktualizacji mini-gier, takich jak nadmuchiwana piłka nożna, kopnięcia karne i wyrzutnie piłkarskie. Ciesz się urokiem piłki nożnej w grze!
Super Sus jest pierwotnie zaprojektowana jako popularna gra internetowa wieloosobowa, która integruje się między nami, wilkołakiem i Game. Podczas grania koledzy z załogi muszą nie tylko postrzegać się oszustów, ale także neutralnych. Role te mają swoje unikalne zwycięskie warunki i zadania. Chodząc po krawędzi światła i ciemności, wszyscy walczą o siebie - niektórzy do zabicia, niektórzy do przetrwania, niektóre tylko do zabawy.
Działania w Super Sus odbywają się na statku kosmicznym, gdzie wszyscy gracze są podzieleni 3 grupy - nazywamy je ułamkami. Korzystając z strategii, gracze muszą włożyć prawidłowe wnioskowanie, aby powiedzieć innym z różnych grup. Dzięki odnowionym modelu 3D jesteśmy pewni, że doprowadzimy Cię do następnego poziomu rozgrywki.
W Super Sus możesz dopasować się do przyjaciół na całym świecie. Zagraj w tryb klasyczny lub rzuć wyzwanie większej liczbie graczy w rankingu! Porozmawiaj z innymi graczami na czacie głosowym w czasie rzeczywistym! Przeżyj czy nie, zaprzyjaźnisz się z lokalnej okolicy lub z dowolnego miejsca na świecie! Zapobiegaj zabijaniu oszustów spacecrews. Możesz także podzielić się niesamowitymi pomysłami w warsztatach, w których projektowanie własnych map i ról jest dozwolone!
Przyłącz się z przyjaciółmi z Worldwide, aby dołączyć do ich imprez! Podziel się zabawą, tworząc nowe światy w warsztatach! Dzięki wbudowanemu czatowi głosowi oszczędzaj czas na pobieranie międzychat i spośród nas jednocześnie!

Informacja

 • Kategoria:
  Strategie
 • Aktualna wersja:
  1.35.16.031
 • Zaktualizowano:
  2022-11-16
 • Rozmiar:
  181.7MB
 • Wymaga Androida:
  Android 5.0 or later
 • Deweloper:
  PIProductions
 • ID:
  com.je.supersus
 • Available on:
 • Super Sus -Who Is The Impostor
  Super Sus -Who Is The Impostor 1.33.9.112
  176.1MB
  2022-05-07
  APK
  Picture
 • Super Sus -Who Is The Impostor
  Super Sus -Who Is The Impostor 1.33.9.061
  176.1MB
  2022-05-07
  APK
  Picture
 • Super Sus -Who Is The Impostor
  Super Sus -Who Is The Impostor 1.32.15.032
  140.4MB
  2022-08-15
  XAPK
  Picture